Ofis Temizlik Şirketleri Ankara

Ofis Temizlik Şirketleri Ankara

OFİS TEMİZLİK ŞİRKETLERİ ANKARA

Ofis Temizlik Şirketleri Ankara

Ofis temizlik şirketleri Ankara ili tüm iş merkezleri ofis temizliği günümüzün önemli sorunlarından biri haline gelmiştir. Ofis temizliği Ankara konusunda deneyimli ve başarılı bir temizlik şirketi bulmak son derece zordur.

Ofisler bizim evlerimizden çok daha fazla vakit geçirdiğimiz yaşam alanımızdır. Ancak ofis temizlikleri gereken önem verilmediğinden çok sıhhi olmayan ortamlarda çalışırız. Ofislerde kullanılan halı ve koltuk yıkama işlemleri mutlaka belli düzenlerde yapılması gereken temizliklerdir. Ayrıca en çok kullanılan bilgisayar klavyelerinde ve ofis telefonlarında son derece tehlikeli boyutlarda enfeksiyon bulunmaktadır. Bunların belli aralıklarla temizlenmesi sağlığımız için önemlidir. Temizlik deyince akla sadece gözümüzle gördüğümüz kirlilikler gelmemelidir. Gözümüzle görmediğimiz çok sayıda kirlilikle beraber yaşamak zorunda kalmamalıyız.

Bunların da dışında temiz bir alanda yaşamak hepimizin hakkıdır. Ofis temizlik şirketleri Ankara genellikle birincil işimiz yapılırken ihmal edilen bir konudur.

KÖPÜKLÜ JENERATÖR İLE KURU YIKAMA

En iyisi bu konuda profesyonel bir yardım almaktır. Halı ve koltuk yıkama işleminden dış cephe cam temizliğine kadar geniş bir yelpaze şeklinde düşünebileceğimiz bu temizlik hizmeti iş hayatımızı oldukça kolaylaştıracaktır.

Almayı düşünebileceğiniz hizmetin niteliğinde, ofisinizin veya iş yerinizin büyüklüğü, yoğunluğu belirleyici olacaktır. Bazen ofisimizde tam zamanlı çalışan şeklinde bir hizmet alabilecekken bazen de haftada bir gün ofisimizin temizlenmesi yeterli olabilecektir. Ofis temizlik şirketleri ankara nasıl ve ne aralıklarla alacağınız sizin tercihinizdir.

Genel olarak ortalama büyüklükteki ofislerde aylık genel temizlik şeklinde olabilir. İç alandan silinemeyen camlar için de dış cephe cam temizliği hizmeti alınabilir. Dış cephe cam temizliği hizmeti mutlaka profesyonel bir temizlik şirketi tarafından verilmesi gereken bir hizmettir.

ofis temizlik şirketleri ankara

Ofis temizlik şirketleri ankara

KURUMSAL TEMİZLİK ŞİRKETLERİ

Bazı ofislerde zeminler mermer olabilir. Bu durumlarda sizin zemin cilalama hizmeti almanız söz konusudur. Zemin cilaları zeminin türüne göre değişiklik gösterir. Bazı zeminler kristalize cilalama işleminden geçmelidir. PVC zeminlerde ise polimer cila uygulanması gerekir. Bu tür işlemler profesyonel hizmet gerektirir. Temizlik hizmetinin kurumsal temizlik şirketlerinden alınması doğru olacaktır.

Ofis temizliği Ankara da çok yaygınlaşmaya başlamış, ofis temizliğinin ertelenmemesi gereken bir ihtiyaç olduğu bilincine varılmıştır. Ofislerdeki her türlü temizlik işi için düzenli ve uzman yardımı alınmasının gerekliliği anlaşılmıştır. Bu durumda yapacak tek bir şey vardır ki kurumsal temizlik şirketlerinden birini bularak, böyle bir firmadan düzenli personel desteği almaktır.

Çok sayıda firma arasından Tempo Grup gibi kurumsallaşmış bir firmayla anlaşarak, temizliği onlara bırakıp, kendi işinize odaklanabilirsiniz.

Tempo Grup, deneyimli personelleri, belirlenen gün ve saatte ofisinize gelerek, günlük çalışma hayatınızı en az etkileyerek ofisinizin havasını değiştirecektir. Personellerine düzenli eğitim veren Tempo Grup, personellerinin hızlı, verimli, düzenli çalışmalarını sağlamak için çalışmalarını sürdürmektedir.

İNŞAAT SONRASI TEMİZLİK

İnşaat sonrası temizlik ekibine ihtiyacınız olduğunda, size bu tür işlerde başarılı olan ekibiyle de cevap verecektir. İnşaat sonrası temizlik günlük genel temizlikten ayrılık gösterir.

Zemin cilalama veya dış cephe cam temizliği işlemleri ayrı profesyonellik gerektirir. Tüm bu alanlarda başarılı ve deneyimli personellerle ekipler oluşturulmuştur. Bu ekipler sizin talebinize göre oluşturulup, hizmeti en iyi şekilde almanıza yardımcı olacaktır.

Ofis temizlik şirketleri Ankara da görebileceğiniz en önemli sorun bezlerin, alanların kirliliğine ve temizliğine göre renklerine göre ayrımının yapılmamış olmasıdır. Temizlik sadece gözle yapılıp yapılmadığı kontrol edilmemesi gereken bir iştir. Nasıl yapıldığı da önemlidir. Tempo Grup personelleri masa üzerini sildiği bez ile sandalye ayaklarını silmemek için yeterli derecede eğitim almıştır. Ayrıca google ofis genel temizliklerinde mutlaka iş başı denetlemeleri de yapılmaktadır.

Wc temizliklerinde yine musluk başını sildiği bir bezi klozette kullanması gerektiğini personele eğitimle anlatmak gereklidir. Her oda da paspas suyunun değiştirmesi gerektiği gibi konulara dikkat etmeleri sağlanmalıdır.

TEMPOGRUP TEMİZLİK ŞİRKETİ

Tempo Grup’ un temizlik personelleri hangi malzemeyi nerede kullanacağı konusunda da eğitim desteği almıştır. Metallerde kullanılan kimyasal ile wc dezenfeksiyonunda kullanılan ürünler sadece farklı değildir. Gerektiği şekilde kullanılmayan ürünler faydalı olmayacak ve temizlik sağlamayacaktır. Bunların da dışında ve en önemlisi yanlış alanda kullanılan kimyasallar binaya zarar verecektir. Kalıcı hasarlara sebep olacaktır. Bu konularda temizlik personellerinin çok dikkatli olması sağlanmalıdır. Düzenli eğitimlerle bunlar personele anlatıldıktan sonra personelin temizlenecek alana yönlendirilmesi önemli bir konudur.

Tempo Grup personel eğitimi ve personelin eğitimine uygun işe yönlendirilmesi konusunda öne geçmektedir.

Ofisinizin temizliğini kurumsal temizlik şirketlerine teslim etmek gerekir. Böylelikle sizin için ofisiniz temizlenirken sizler kendi işinizle rahatlıkla ilgilenebilirsiniz. Zamanınız değerlidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


maltepe escort